Ünitercih Fuarı’nda üniversitemize yoğun ilgi

Haber Tarihi: 04.04.2017
30-31 Mart 2017 tarihlerinde Eket Fuarcılık tarafından İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlen Ünitercih Eğitim ve Kariyer Fuarında İstanbul Ticaret Üniversitesi yoğun ilgi gördü.

30 bin aşkın üniversite adayı öğrencinin ziyaret ettiği fuarda İstanbul Ticaret Üniversitesini tanıtım ekibinin yanı sıra farklı fakültelerinden sekiz öğrenci de temsil etti. Halen eğitim hayatlarına devam eden öğrencilerimiz, aday öğrencilerin bölümler ve akademisyenler ile ilgili tüm sorularına tek tek cevap verdiler.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mim Kemal Öke de fuarın davetlisi olarak aday öğrencilere yönelik bir seminer verdi. ‘’Hayat ve Siz’’ başlıklı büyük yankı uyandırdı ve yoğun katılımla gerçekleşti.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Vekili Hasan Erkesim, Rektör Prof. Dr. Nazım Ekren, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Özgür Çengel, Prof. Dr. Yücel Oğurlu ile Genel Sekreter Prof. Dr. Murat Kasımoğlu da Ünitercih Eğitim ve Kariyer Fuarı’nı ziyaret ettiler ve standa gelen aday öğrencilere,  üniversitemiz ve İstanbul Ticaret Odası’nın sağlamış olduğu imkanlarla ilgili detaylı bilgiler verildiler.