Genç Girişimciler Hikayelerini Anlattı

Haber Tarihi: 29.12.2016
İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Merkezi ve Girişimcilik Vakfı ortaklığında 14 Aralık 2016 Çarşamba günü İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonunda “Anne Ben Girişimci Oldum!” adlı etkinliği gerçekleştirdi.

“Anne Ben Girişimci Oldum!” etkinliğinin açılış konuşmasını İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren gerçekleştirdi. Ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Merkezi Müdürü Doç. Dr. N. Öykü İyigün ve Girişimcilik Topluluğu başkanı Fahrettin Can Ordu açılış konuşmalarını yaptı.

Etkinliğe konuk olarak gelen genç girişimciler Eray Erdoğan (Lala Eğitim Kurucusu), Canan Döşlü (Kidimami Kurucusu) ve Jankat Sarı (Gaaraj Kurucusu) sunumlarını gerçekleştirdi. Sunumların hemen ardından Onur Can Kar’ın moderatörlüğünde girişimciler ile bir panel gerçekleştirildi. Genç girişimciler, karşılarına çıkan zorlukları, aldıkları kararları, kriz dönemlerinden çıkardıkları dersleri açık yüreklilikle katılımcılar ile paylaştılar.

Yaklaşık 100 katılımcının, genç girişimcilerden ilham alarak verimli bir öğle arası geçirmelerini hedefleyen etkinlik, 90 dakikada başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Etkinliğe sponsor olan şirketlere, ve organizasyonun paydaşlarına teşekkür ederiz.