Öğrenci YurtlarıEvim Öğrenci Yurtları

M.E.B. bağlı olarak hizmet veren Evim Öğrenci yurtları 12 yıldır Kocaeli ve İstanbul'da öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Evim Bostancı Erkek şubesi 2015-2016 öğretim yılında erkek öğrencilerimize hizmet vermek üzere açıldı. Metro durağının yanında ve E5 ana yolu üzerinde olan yurdumuz İstanbul Ticaret üniversitesi Küçükyalı Yerleşkesine 1 durak mesafededir. Odaların tamamı tuvalet banyoludur. TV ve buzdolabı bulunmaktadır. Odalarda lig TV yayını vardır. Kahvaltı hizmeti sunulmaktadır. Evim Hasanpaşa Kız şubesi kız öğrencilerimize hizmet vermektedir. Küçükyalı kampüsüne metro ve metrobüs ile 25 dk. Ulaşım sağlanmaktadır.  Evim Kadıköy Erkek  şubesi Kadıköy çarşı içinde olup erkek öğrencilerimize hizmet vermektedir. 2015 Ekim ayında hizmete girmesi planlanmaktadır. İskeleye yürüme mesafesindedir. Küçükyalı Yerleşkesine metro ve metrobüs ile 25 dk. Ulaşım sağlanmaktadır. Evim Mecidiyeköy  Kız  şubesi kız öğrencilere hizmet verecektir. 2015 sezonunda yeni açılacak olan yurdumuz Mecidiyeköy merkezde olup, 25 dk. da sütlüce kampüsüne ulaşım sağlanabilir. Evim Yeditepe Studio şubesi kız öğrencilere hizmet vermektedir. Dairelerimiz 1+1 ve 1+0 olup, dairelerde mutfak bulunmaktadır.

İletişim
+90 (216) 337 3708
www.evimyurt.com
 
 
 


Santral Kız Yurdu
 
T.C. Milli eğitim Bakanlığı’na ve mevzuatlarına göre kurulan ve işletilen Santral Kız Yurdu 244 yatak kapasitesiyle huzur, güven, kalite ve başarıyı hedefleyen öğrencilerimizin buluşma, kaynaşma ve paylaşma noktası olmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik kadrosu ile yurdumuz gençleri ailelerin bize kutsal birer emaneti olarak görmektedir.. Bu anlamda öğrencilerimize yüksek kalitede hizmetin yanında sosyal ve kültürel alanlarda düzenlenecek etkinliklerimizle onların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak açık hedefimizdir.

Hayatınızın en güzel yıllarını paylaşmak için bizler hazırız ve sizleri doğru adrese bekliyoruz.

İletişim
Mehtap Cad. No: 16 Eyüp (İstanbul Bilgi Üniversitesi karşısı)
Yeliz Topaloğlu: +90 (541) 403 43 36 +90 (549) 626 94 94
www.santralkizyurdu.com 

Konforist Edu Suites-Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Konforist Edu Suites, Türkiye'nin en konforlu ve en lüks öğrenci yurdu olup, geçici bir konaklama noktası değil öğrencilerin isteklerine uygun özel olarak inşa edilmiş ayrıcalıklı bir yaşam ve motivasyon merkezidir. Beş yıldızlı otel konforunda ve ev sıcaklığında çok boyutlu bir yaşan platformu olan Konforist kız ve erkek öğrenci yurtları, öğrencilerin akademik kariyerlerinde başarılı olmaları için her detayın düşünüldüğü, yüksek standartlara sahip modern ve teknolojinin birleştiği son derece yüksek standartlara sahip yeni nesil bir yaşam alanıdır. Tesislerdeki sosyal alanların (kız öğrenci yurdunda yüzme havuzu, sauna, jakuzi, fitness center, kuaför, teras cafe, restoran, hobi mutfağı, cep sineması, Türk hamamı, mini market, copy center, revir, etüt ve bilgisayar odaları; erkek öğrenci yurdunda gamepark, barbekü bahçesi, restoran, gentleclub, playstation odası ve cep sineması, fitness ve crossfit, masaj odası, sauna, hobi mutfağı, mini market, copy center, revir, etüt ve bilgisayar odaları) kullanımı sınırsız olup, ekstra ücret talep edilmez. Tek kişilik, 2,3 ve 4 kişilik oda seçeneklerinin dışında VIP ve Suit oda alternatifleri de bulunmaktadır. 
 
İletişim
Erkek Öğrenci Yurdu: Sakarya Mah. Karakolüstü Sokak No: 9/1 A-B Blok Silahtar Eyüp-İSTANBUL
Kız Öğrenci Yurdu: Kazım Karabekir Cad. No: 25 Silahtar Eyüp-İstanbul 
+90 (212) 627 00 00
www.konforist.com.trStudio Santral

Studio Santral, iki kişilik odalarda kız ve erkek öğrencilere ayrı binalarda hizmet veren, 322 yatak kapasitesine sahip özel bir öğrenci yurdudur. Odalarda çalışma ünitesi, elbise dolabı, kilitli kasa, buzdolabı, dahili telefon sistemi, duş ve tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca engelli odası, kafeler  ve restoranlar, ortak kullanıma açık mutfaklar, televizyonlu lounge alanları, çalışma odaları, kütüphane, kat bahçeleri, playstation-karaoke odası, revir, bavul odası, kiralanabilir depo, ücretli çamaşırhane-ütü odası, otopark bulunmakta: 24 saat güvenlik, akıllı bina sistemi, 24 saat resepsiyon, internet, ısıtma, soğutma ve ücretsiz temizlik hizmeti verilmektedir.

İletişim
Fil Köprüsü Cad. No:1 Silahtarağa-Eyüp 34050 İstanbul
www.studiosantral.com.tr
info@studiosantral.com