Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Topluluğu İstanbul Valiliği, Esenler Kaymakamlığı ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

Haber Tarihi: 30.10.2018
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Topluluğu ''Adım Adım Siyaset ve Bürokrasi'' adı altında İstanbul Valiliği, Esenler Kaymakamlığı ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Topluluğu tecrübe kazanmak adına “adım adım bürokrasi ve siyaset programı” kapsamında; Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve İstanbul Valilisi Vasip Şahin’i makamlarında  ziyaret etti. Bürokrasi hakkında merak edilenler ile birlikte deneyim ve tecrübelerinden kazanım elde edildi.

Topluluk Başkanı Yusuf Anaçal bu tür etkinliklerin özellikle Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencilerinin gelişimi acısından büyük önem arz ettiğini ve önümüzdeki süreçte bu tarz etkinliklerin hızla artacağını belirtti.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı ziyareti ayrıca belediye kanalı tarafından haber yapıldı. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Onlar bizim yarınlarımız, gözümüzü arkada bırakmayacak liyakatli siyasetçilerimiz... İstanbul Ticaret Üniversitesi Siyaset Bilimi öğrencileri ile bir aradayız. Biz onlara tecrübelerimizi, onlar da bize enerjilerini aktardılar” dedi.