TİCARET ailesi iftarda buluştu

Haber Tarihi: 25.05.2018
İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin her yıl mübarek Ramazan ayında düzenlenen geleneksel iftarı, İTO Cemile Sultan tesislerinde gerçekleşti. İftara İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı, İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Öztürk Oran, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren, Mütevelli Heyet üyeleri, İTO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, İstanbul Ticaret Üniversitesi Üst Yönetimi, akademisyenler, idari personel ile Öğrenci Konseyi temsilcileri katıldı.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren, iftar öncesi yaptığı konuşmada Ramazan ayının önemine vurgu yaptı ve üniversite personeli ile öğrencilerinin Ramazan Bayramını kutladı.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Öztürk Oran da, İslam coğrafyasında ve özellikle Filistin’de Ramazan ayında yaşanan olaylara dikkat çekti. Gençlere seslenen Oran, ‘’Gelecek için sizlere güveniyoruz. 15 Temmuz hain darbe girişimine birlik ve beraberlik içinde karşı koyarak, bu ülkeye sahip çıktığınızı kanıtladınız. Geleceğe de sahip çıkacağınıza inancımız tam’’ dedi.