Fikri Mülkiyet ve Rekabet Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi
Anasayfa
Fikrî Ve Sınai Mülkiyet Hukuku Çevrimiçi Sertifika Programı – Ekim 2022

Sertifika Programı, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Fikrî Mülkiyet ve Rekabet Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenmiştir. Bu eğitim programının amacı, katılımcılara fikrî ve sınai mülkiyet hukukunu temelden başlayarak uygulamaları ile birlikte ayrıntılı bir biçimde aktarmaktır.

Program için tıklayınız.

Detaylı Bilgi ve Ön kayıt İçin:
Sertifikalı Rekabet Hukuku ve Uygulamaları Eğitim Programı

Hukuk ve hukuk dışı disiplinlerden tüm katılımcılara açık olan bu eğitim programının amacı, katılımcılara rekabet hukukunu temelden başlayarak uygulamaları ile birlikte ayrıntılı bir biçimde aktarmaktır. Eğitimin sonunda katılımcılar, iş hayatında karşılaşılan çok farklı durumları ve sorunları rekabet hukuku perspektifinden değerlendirebilecek teorik ve pratik bilgiye sahip olabilmeleri amaçlanmıştır.

22 Ocak 2002 tarihinde 14 Oturumdan online olarak 27 saatlik bir eğitim süresinde Sertifikalı Rekabet Hukuku ve Uygulamaları Eğitim Programımız sona ermiş bulunmaktadır. Katılımcılardan büyük bir ilgi gören programın sonunda başarılı olan katılımcılara sertifikaları dağıtılmıştır.

Sertifikalı Rekabet Hukuku ve Uygulamaları Eğitim Programı – İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi -SEM

Sertifikalı Rekabet Hukuku ve Uygulamaları Eğitim Programı

10 hafta boyunca süren 33 saatlik Sertifikalı Rekabet Hukuku ve Uygulamaları Eğitim Programımız sona ermiş bulunmaktadır. Katılımcılardan büyük bir ilgi gören programın sonunda başarılı olan katılımcılara sertifikaları dağıtılmıştır.

 

HABERLER

FOTOĞRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİ
DUYURULAR
23
Kas
Fikri Mülkiyet ve Rekabet Hukuku Çerçevesinde Veri Taşınabilirliği ve Dijital Platform ...
28
Eki
SERTİFİKALI REKABET HUKUKU VE UYGULAMALARI EĞİTİM PROGRAMI Nisan-Haziran 2021
28
Eki
Rekabet Hukuku Çerçevesinde İnternetten Yapılan Satışlara Getirilen Yasaklar ve Fiyat ...