Sosyal Bilimler Enstitüsü Yatay Geçiş Sonuçları

NO AD – SOYAD MEVCUT KAYITLI PROGRAM GEÇİŞ YAPMAK İSTENEN PROGRAM
1 Leyla Altundağ Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans Programı
2 Rüveyde Çizmecioğlu Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans Programı
3 Sanem Bilgili Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Tezli Yüksek Lisans Programı
4 Candan Yeşiltaş Dijital Ekonomi ve Pazarlama Tezsiz Yüksek Lisans Programı Dijital Ekonomi ve Pazarlama Tezli Yüksek Lisans Programı
5 Mara Aydın Halkla İlişkiler Tezsiz Yüksek Lisans Programı Halkla İlişkiler Tezli Yüksek Lisans Programı
6 Levent Taş İşletme İngilizceTezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı
7 Rsamıyya Jafarova İşletme İngilizce Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı
8 Nur Simay Öngör İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı
9 İpek Gül Altaş İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı
10 Tuğba Özçelik İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı
11 Ahmet Burak Atlı İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı
12 Amine Asena Özer İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı
13 Enes Koç İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı
14 Asım Taylan Yılmazer İşletme İngilizce Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı
15 Bilal Akoğlu Lojistik Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Lojistik Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programı
16 Rugeyya Koçman Muhasebe ve Denetim Tezsiz Yüksek Lisans Programı Muhasebe ve Denetim Tezli Yüksek Lisans Programı
17 Merva Çam Özel HukukTezsiz Yüksek Lisans Programı Özel HukukTezli Yüksek Lisans Programı
18 Berfin Kıran Özel HukukTezsiz Yüksek Lisans Programı Özel HukukTezli Yüksek Lisans Programı
19 Merve Çakır Reklam ve Stratejik Marka İletişimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Reklam ve Stratejik Marka İletişimi Tezli Yüksek Lisans Programı
20 Oğuzhan Demir Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programı
21 Yusuf Ziya Esencan Sinema Tezsiz Yüksek Lisans Programı Sinema Tezli Yüksek Lisans Programı
22 Zuleykha Gurbatova Uluslararası İlişkiler Tezli Yüksek Lisans Programı Uluslararası İlişkiler Tezsiz Yüksek Lisans Programı
23 Mahmut Tolga Aras Turizm İşletmeciliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı Turizm İşletmeciliği Tezli Yüksek Lisans Programı
24 Mesud Kolbasar Turizm İşletmeciliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı Turizm İşletmeciliği Tezli Yüksek Lisans Programı
25 Deniz Budak Turizm İşletmeciliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı Turizm İşletmeciliği Tezli Yüksek Lisans Programı
26 Salih Ziyansız İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı İşletme Tezli Yüksek Lisans Programı
27 Ufuk Benderlioğlu Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programı
28 Mustafa Mutlu Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Sanayi Politikaları ve Teknoloji Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programı
29 Ertuğrul Çıldır Medya ve İletişim Sistemleri Tezsiz Yüksek Lisans Programı Medya ve İletişim Sistemleri Tezli Yüksek Lisans Programı