2019-2020 Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği Yazılı Sınav Sonuçları ve Mülakat Planlaması/2019-2020 Erasmus+ Learning Mobility Written English Results and Oral Exam Planning ---- 2019-2020 ERASMUS+ İNGİLİZCE YAZILI SINAV SONUCUNA İTİRAZ / OBJECTION TO 2019-2020 ERASMUS+ ENGLISH WRITTING EXAM

Değerli öğrencilerimiz,

2019-2020 Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği kapsamında 11.03.2019 tarihinde yapılan Erasmus+ İngilizce yazılı sınav sonuçlarını açıklamaktan memnuniyet duyarız. İngilizce mülakatlar 13.03.2019 tarihinde saat 14:00’dan itibaren Sütlüce Kampüsümüzün D202,D203 ve D204 numaralı sınıflarında yapılacaktır. Mülakata girmeye hak kazanan adaylarımızın öğrenci kartlarını yanlarında getirmeleri önemle rica olunur. Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz…

Dear students,

We are pleased to announce the results of Erasmus English written exam conducted on 11.03.2019 within the scope of 2019-2020 Erasmus+ Learning Mobility. English Interviews will be held in D202, D203 and D204 classes of our Sütlüce Campus on 13.03.2019 at 14:00. Candidates who are qualified to enter the interview are kindly requested to bring their student cards with them. You can find detailed information below…


---------

Değerli öğrencilerimiz.

11.03.2019 tarihinde gerçekleştirilen 2019-2020 Erasmus+ yazılı sınav puanlarıyla ilgili itirazlarınızı 19.03.2019 mesai bitimine kadar İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü Erasmus Sınav Komisyonu’na yönelik olarak bir dilekçe ile Erasmus Ofisimize iletebilirsiniz.

Saygılarımızı arz ederiz.


Dear students.

For the objection of points that you got from 2019-2020 Erasmus+ written exam which was in 11.03.2019, you have to write a petition until 19.03.2019 to Istanbul Commerce University Rectorate Erasmus Exam Comission and give it to Erasmus Office.

Best regards.


2019-2020 Erasmus+ Yazılı Sınavı’nda 60/100 Puan ve Üzeri Alan, Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazanan Öğrenciler Listesi

2019-2020 Erasmus+, List of Students who scored 60/100 Points and Above and qualify for the Oral Exam

Önemli: Sözlü Sınav Sütlüce Kampüsü’nde, 13.03.2019 tarihinde, aşağıdaki sınıflarda ve saatlerde gerçekleştirilecektir!!

Important: The oral exam will be in Sütlüce Campus, 13.03.2019, in the classrooms and at the times below!!
1) Abdirahman Adan, saat/hour 14:00, sınıf/classroom D202 
2) Ahmat Khamis Rozi, saat/hour 14:00, sınıf/classroom D202
3) Alim Aldanmaz, saat/hour 14:15, sınıf/classroom D202
4) Awal Mohamadou, saat/hour 14:15, sınıf/classroom D202
5) Ayhan Çiçek, saat/hour 14:30, sınıf/classroom D202
6) Ayşe Kumbar, saat/hour 14:30, sınıf/classroom D202
7) Azize Oğuz, saat/hour 14:45, sınıf/classroom D202
8) Bahar Çakıroğlu, saat/hour 14:45, sınıf/classroom D202
9) Balchisu Abdulai Adams, saat/hour 15:00, sınıf/classroom D202
10) Baran Baran, saat/hour 15:00, sınıf/classroom D202
11) Beste Nur Gök, saat/hour 15:15, sınıf/classroom D202
12) Beyza Başpınar, saat/hour 15:15, sınıf/classroom D202
13) Bountouraby Camara, saat/hour 15:30, sınıf/classroom D202
14) Can Altıkatoğlu, saat/hour 15:30, sınıf/classroom D202
15) Cem Fatih Dönmez, saat/hour 15:45, sınıf/classroom D202
16) Cemhan Çalışkan, saat/hour 15:45, sınıf/classroom D202
17) Çağla Nazlı Yılmaz, saat/hour 16:00, sınıf/classroom D202
18) Ebrima Kanteh, saat/hour 16:00, sınıf/classroom D202
19) Editon Shala, saat/hour 16:15, sınıf/classroom D202
20) Esma Zeynep Çam, saat/hour 16:15, sınıf/classroom D202
21) Fatma Başak Demirbaş, saat/hour 14:00, sınıf/classroom D203
22) Feyzanur Arslaner, saat/hour 14:00, sınıf/classroom D203
23) Gyselda Daija, saat/hour 14:15, sınıf/classroom D203
24) Hatice Gizem Palaslıoğlu, saat/hour 14:15, sınıf/classroom D203
25) Hicran Özbük, saat/hour 14:30, sınıf/classroom D203
26) Hümeyra Meryem Temelli, saat/hour 14:30, sınıf/classroom D203
27) Ji Won Park, saat/hour 14:45, sınıf/classroom D203
28) Lamis Alshalabi, saat/hour 14:45, sınıf/classroom D203
29) Mamadou Amirou Sall, saat/hour 15:00, sınıf/classroom D203
30) Medin Bajrami, saat/hour 15:00, sınıf/classroom D203
31) Mehmet Ali Tokmakçı, saat/hour 15:15, sınıf/classroom D203
32) Melcenur Aldemir, saat/hour 15:15, sınıf/classroom D203
33) Merve Mina Çetintürk, saat/hour 15:30, sınıf/classroom D203
34) Mohamed İsse İbrahim, saat/hour 15:30, sınıf/classroom D203
35) Mohammad İsmail Wardak, saat/hour 15:45, sınıf/classroom D203
36) Muhammet Ali Tilbeç, saat/hour 15:45, sınıf/classroom D203
37) Murat Yiğit Süyök, saat/hour 16:00, sınıf/classroom D203
38) Mustafa Kasim Mohamed, saat/hour 16:00, sınıf/classroom D203
39) Mustafa Ozan Işık, saat/hour 16:15, sınıf/classroom D203
40) Mustafa Özyıldız, saat/hour 16:15, sınıf/classroom D203
41) Mustafa Safa Bozkuş, saat/hour 14:00, sınıf/classroom D204
42) Mustafa Sinan Ozan, saat/hour 14:00, sınıf/classroom D204
43) Nihat Atahan Akdağcı, saat/hour 14:15, sınıf/classroom D204
44) Ömer Faruk Beypınar, saat/hour 14:15, sınıf/classroom D204
45) Rasim Zakiyev, saat/hour 14:30, sınıf/classroom D204
46) Ritta Kudzhba, saat/hour 14:30, sınıf/classroom D204
47) Samed Balota, saat/hour 14:45, sınıf/classroom D204
48) Selin Bağcı, saat/hour 14:45, sınıf/classroom D204
49) Sena Özcan, saat/hour 15:00, sınıf/classroom D204
50) Sena Özkara, saat/hour 15:00, sınıf/classroom D204
51) Serghei Trifonoglo, saat/hour 15:15, sınıf/classroom D204
52) Suad Abdi, saat/hour 15:15, sınıf/classroom D204
53) Sudaay Tat, saat/hour 15:30, sınıf/classroom D204
54) Süheyl Batuhan Çakır, saat/hour 15:30, sınıf/classroom D204
55) Taha Can Çevik, saat/hour 15:45, sınıf/classroom D204
56) Uğurhan Kurtkale, saat/hour 15:45, sınıf/classroom D204
57) Yağmur Karteper, saat/hour 16:00, sınıf/classroom D204
58) Yiğitcan Güler, saat/hour 16:00, sınıf/classroom D204
59) Yunus Emre Toktay, saat/hour 16:15, sınıf/classroom D204
60) Zahide Gür Taştan, saat/hour 16:15, sınıf/classroom D204
61) Zeynep Kök, saat/hour 16:30, sınıf/classroom D204



No Ad/Soyad Not
1 Abdirahman Adan 85
2 Ahmat Khamis Rozi 74
3 Ahmet Alperen Durmuş GİRMEDİ
4 Ahmet Said Taştekin GİRMEDİ
5 Aleyna Yazıcı 36
6 Alhassane Daffe 53
7 Ali Semih Gayretli 48
8 Alim Aldanmaz 67
9 Anıl Yavuzyılmaz GİRMEDİ
10 Anılcan Kaya GİRMEDİ
11 Arda Yapalıkan 40
12 Arianna Pilikoğlu 40
13 Atakan Betik 47
14 Awal Mohamadou 79
15 Ayça Filiz 29
16 Ayhan Çiçek 61
17 Ayşe İnce GİRMEDİ
18 Ayşe Köroğlu 28
19 Ayşe Kumbar 86
20 Azize Oğuz 87
21 Bahar Çakıroğlu 73
22 Balchisu Abdulai Adams 97
23 Baran Baran 70
24 Berkay Koçak GİRMEDİ
25 Beste Nur Gör 71
26 Betül Kaplan GİRMEDİ
27 Betül Vergili GİRMEDİ
28 Beyza Başpınar 70
29 Beyza Çakmak 50
30 Beyza Rabia Sami 36
31 Beyza Tirek GİRMEDİ
32 Beyza Topal GİRMEDİ
33 Beyza Zeynep Avsar 59
34 Bountouraby Camara 67
35 Burak Atılmış GİRMEDİ
36 Burak Kolsuz 43
37 Burcu Erk 54
38 Burhan Çeker 34
39 Buse Nur Böbür GİRMEDİ
40 Büşra Bengi Yayla 44
41 Büşra Yorulmaz 58
42 Can Altıkatoğlu 64
43 Cem Fatih Dönmez 89
44 Cemal Çakıroğlu GİRMEDİ
45 Cemhan Çalışkan 70
46 Cemil Kuzucu 58
47 Cengizhan Aykaç GİRMEDİ
48 Cenk Aktaş 57
49 Çağla Nazlı Yılmaz 63
50 Dilara Çalışkan 36
51 Dilara Çoban GİRMEDİ
52 Duygu Özen 24
53 Ebrima Kanteh 96
54 Ece Yerci 55
55 Ecem Özkan GİRMEDİ
56 Editon Shala 81
57 Elif Çelik GİRMEDİ
58 Elif Irmak 19
59 Elif Uysal 39
60 Emir Bilge GİRMEDİ
61 Emre Yıldırım 46
62 Ertuğrul Yılmazcan 32
63 Esma Zeynep Çam 66
64 Esra Acar 37
65 Farrukh Jamirov GİRMEDİ
66 Fatma Başak Demirbaş 77
67 Feyzanur Arslaner 65
68 Filiz Yöyüksel GİRMEDİ
69 Furkan Köse 58
70 Gizem Cebeci 42
71 Gizem Karataş GİRMEDİ
72 Görkem Atasert 55
73 Gyselda Daija 83
74 Halibunuer Maimaiti 33
75 Harun Cemal Çiçekli GİRMEDİ
76 Hatice Gizem Palaslıoğlu 82
77 Hicran Özbük 85
78 Hümeyra Meryem Temelli 65
79 Hüseyin Çelen 51
80 Ifrah Abdi 5
81 İbrahim Moge Noor 52
82 İbrahim Öztekin 49
83 İlayda Nalbant GİRMEDİ
84 İrem Everi 35
85 Ji Won Park 83
86 Kadir Cenk Rişvan 28
87 Kadir Yeşil 51
88 Kardelen Özkan 21
89 Lamis Alshalabi 70
90 Liban Abdulkadir Abdi 49
91 Mamadou Amirou Sall 91
92 Medin Bajrami 88
93 Mehmet Ali Tokmakçı 74
94 Mehmet Emin Tunçel 41
95 Melcenur Aldemir 62
96 Melek Kurtishagai GİRMEDİ
97 Meltem Sarıkurt 52
98 Mert Akpınar 54
99 Merve Bingöl GİRMEDİ
100 Merve Coşkun 34
101 Merve Mina Çetintürk 76
102 Mohamed Abdulklahi Hussein 10
103 Mohamed Artan Abdi 36
104 Mohamed İsse İbrahim 67
105 Mohammad İsmail Wardak 81
106 Mohamud Ahmed Mohamed GİRMEDİ
107 Muhammed Emre Akyol 56
108 Muhammed Yusuf Ataman 30
109 Muhammet Ali Tilbeç 75
110 Muhammet Aydın GİRMEDİ
111 Muhammet Demirci GİRMEDİ
112 Muhammet Halis Türedi GİRMEDİ
113 Murat Yiğit Süyök 76
114 Mustafa Kasim Mohamed 69
115 Mustafa Ozan Işık 64
116 Mustafa Özyıldız 80
117 Mustafa Safa Bozkuş 80
118 Mustafa Sinan Ozan 91
119 Mustafa Yüşa Yağbasan 43
120 Müberra Karamustafa 51
121 Nihat Atahan Akdağcı 85
122 Nurefsan Uzmez 40
123 Oğuzcan Şahin 55
124 Okan Özdemir 52
125 Oktay Soysal GİRMEDİ
126 Onur Yasin Tanin GİRMEDİ
127 Ömer Faruk Beypınar 73
128 Ömer Faruk Duyğu 59
129 Ömer Yiğit Topaloğlu 36
130 Öznur Tekiner 55
131 Ramazan Öztekin 13
132 Rasim Zakiyev 60
133 Rittsa Kudzhba 77
134 Rumeysa Ersoy 18
135 Sabiha Öztürk 45
136 Samed Balota 75
137 Samet Aksoy 45
138 Sara Ocak 19
139 Selin Bağcı 76
140 Selin Yiğitbaşı GİRMEDİ
141 Sena Özcan 88
142 Sena Özkara 60
143 Seren Sel 28
144 Serghei Trifonoglo 95
145 Serra Naz Akan GİRMEDİ
146 Seyit Übeyt Aşık GİRMEDİ
147 Suad Abdi 65
148 Sudaay Tat 76
149 Sunay Boğa 31
150 Süheyl Batuhan Çakır 75
151 Süleyman Tan 45
152 Şevval Şahin GİRMEDİ
153 Taha Burak Alkan GİRMEDİ
154 Taha Can Çevik 66
155 Tuba Albayrak 35
156 Uğurhan Kurtkale 86
157 Ulaş Civelek GİRMEDİ
158 Veysel Taha Teke GİRMEDİ
159 Yağmur Karteper 69
160 Yiğit Açar GİRMEDİ
161 Yiğitcan Güler 60
162 Yunus Emre Toktay 73
163 Yusuf Güzel 54
164 Zahide Gür Taştan 69
165 Zeynep Kök 74