KURUMSAL İLETİŞİM DAİRE BAŞKANLIĞI
✕ Kapat
ANASAYFA

Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı, üniversitemiz ile etkileşim içinde olan tüm paydaşlarla kurum kimliğimize ve hedeflerimize uygun iletişimi sağlamak, geliştirmek ve üniversitemizin kamuoyundaki itibarına, algısına olumlu katkılar yapmak için çalışmaktadır.

Bu amaçla üniversitenin okullar, eğitimciler, veliler ve öğrencilerle olan ilişkilerini güçlendirmek, onlara sunduğu imkanları  ve avantajları doğru şekilde anlatmak için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Yurtiçinde yapılan fuar, tanıtım günleri ve okul davetlerine üniversiteyi temsilen katılmakta ve gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Üniversitenin tanıtımı için kullanılan tüm basılı ve görsel malzemelerin oluşturulması, sosyal medya kullanımı, çağrı merkezi yönetimi, web site içeriğinin hazırlanması ve güncellenmesi de Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı’nın görevleri arasındadır.

Üniversitede gerçekleşen tüm ulusal/uluslararası konferans, seminer, panel ve sergi gibi etkinliklerin organizasyonu için gereken tüm çalışmalar da yürütülmektedir.

Yerel, ulusal ve uluslararası medya organlarına üniversiteyle ilgili bilgi akışının sağlanmasına destek verilmekte olup, tüm tanıtım mecralarının kullanımı da Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı tarafından yapılmaktadır.

Üniversitemiz Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı’na bağlı birimler;

  • Medya ve Görsel İçerik Birimi
  • Tanıtım ve Pazarlama Birimi

Kurumsal İletişim Süreç Rehberi

İletişim:

kurumsaliletisim@ticaret.edu.tr

tanitimpazarlama@ticaret.edu.tr

444 0 413