SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI
TOPLULUKLARIMIZ
2019-2020 Akademik Dönemi Öğrenci Toplulukları Listesi
TOPLULUK Başkan
1 Afrika Topluluğu Mahamat Ali Abdelkerim Begueyra
2 AR-GE ve İnovasyon Topluluğu Ayberk Emin Kotan
3 Bankacılık ve Finans Topluluğu Tayfun Bayındır
4 Borsa ve Yatırım Topluluğu Mehmet Fatih Acun
5 Diriliş ve Medeniyet Topluluğu Hasan Atasoy
6 E- Spor Topluluğu Talhan Tuğrul KORKMAZ
7 Endüstri Mühendisliği Topluluğu Beyza Arslan
8 Erasmus Topluluğu Melek Kurtishagai
9 Farkındalık Topluluğu Tuğrulhan Kahraman
10 Fotoğrafçılık Topluluğu Cengizhan Aykaç
11 Geleneksel Türk Okçuluğu Topluluğu Mervenur Yılmaz
12 Genç Düşünce Topluluğu Mustafa Kaya
13 Genç Gönüllüler Topluluğu  Bekir Yahya Akbulut
14 Genç Öncüler Topluluğu Esmanur Durmuş
15 Girişimcilik Topluluğu Esranaz Zeybek
16 Hukuk Akademisi Topluluğu Ömer Faruk Duygu
17 Hukuk Topluluğu Ayşenur Haberdar
18 Hukuki Düşünce Topluluğu Mert Yazkan
19 Kadem Topluluğu Rabia MENTEŞ
20 Kariyer ve Gelişim  Topluluğu Mehmed Zahid AKDAŞ
21 Kültür ve Edebiyat Topluluğu Asena özeken
22 Mimarlık ve Tasarım Topluluğu İhsan Can Bayrakçeken
23 Moda ve Tasarım Topluluğu Dicle Yalçın
24 Münazara Topluluğu Nadire İkra Eroğlu
25 Müspet Topluluğu Süleyman Demir
26 Müzik Topluluğu Tutku Eroğlu
27 Ombudsmanlık Topluluğu Batuhan Batıgün
28 Psikoloji Topluluğu Merve Taşdemir
29 Sinema Topluluğu Özge Tören
30 Sivil Havacılık Topluluğu Duygu Özen
31 Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Topluluğu Yusuf Anaçal
32 Sosyal Bilimler Topluluğu Ahmet Alp Ateş
33 Sosyoloji Topluluğu Billur Gürses
34 Su Altı Topluluğu Yağız Kan
35 Ticaret İletişim Topluluğu Mert Tan
36 Tiyatro Topluluğu Feyza Sevil Güngör
37 Türk Dünyası Araştırmaları Topluluğu Ertuğrul Kuşakçı
38 Türk İslam Sanatları Topluluğu İhsan Cenk Erkabalcı
39 Türk Kızılayı Topluluğu Süleyman Tan
40 Uçak ve Uzay Bilimleri Topluluğu Berkay Koçak
41 Ultraslan UNI Topluluğu Hamza Serbaş
42 UNİGFB  Topluluğu Berkay Özkaya
43 Üretim Araştırmaları Topluluğu Ali Eren Yılmaz
44 Vuslat Topluluğu Elif Öksüz
45 Yapı ve İnşaat Topluluğu Esmanur Uçan
46 Yeniler Topluluğu Ali Rıza Geylani
47 Z Jenerasyonu Topluluğu Oğuzhan Gökduman
ADAY TOPLULUKLAR
48 Bilgi ve Teknoloji Topluluğu Yunus Emre Özyurt
49 IEEE İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğrenci Kolu Topluluğu Muhammed Raşid Ağaç
50 İşletme Topluluğu Kubilay Karakaş
51 Matematik Topluluğu Dilara Güler
52 UNİBJK Topluluğu İsmail Tuz