MİMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESİ MİMARLIK
Projeler

2019-2020 Bahar Dönemi Dönem Sonu Mimari Proje Öğrenci Çalışmaları:

1.Sınıflar:

20B_LISANS1

2.Sınıflar:

20B_LISANS2

3.Sınıflar:

20B_LISANS3

4.Sınıflar:

20B_LISANS4

BÖLÜM HABERLERİ
BÖLÜM ETKİNLİKLERİ
MEZUN YORUMLARI
Sezgin Çelik
Çelik Tekstil – Kalite Kontrol Müdürü ve Tasarım Şefi
Üniversitemi, kıymetli öğretmenlerimizden çok ama çok önemli bilgileri yanımda alarak ayrıldım . Mezuniyetime kadar müthiş tecrübeler ve özgüven aşılayan öğretmenlerim sayesinde mezun olur olmaz Almanya'da çalışmaya başladım. 3 sene burada yaşadım ve teknik bilgilerimi gerçek iş hayatıyla harmanladım. Burada öğrendiğim her şeyin ne kadar anlamlı ve önemli olduğu bir kere daha anladım. Şu anda Almanya’nın tekstil devi Hugo boss ile çalışıyorum . Bir çok sanatsal ve teknik bilgimi Üniversitedeki çok değerli öğretmenlerimize borçluyum hepsine ne kadar teşekkür etsem azdır. Beni şimdi ki olduğum mertebeye hazırladılar. Bilgilerini en doğru ve en güzel şekilde aktardılar. Bunun kıymetini bilmek ve şükran dolu olmak lazım. Şimdi ki öğrencilere şunu söylemeliyim ki üniversite hayatını gerçekten özümseyerek gerçekten anlayarak yaşayın. Orada verilen her bilgi çok ilginç bir şekilde sizleri bekliyor olacak.  
Serkan Yalpı
Moda ve Tekstil Tasarımı Lisans Programı (2011)
İstanbul Ticaret Üniversitesi Moda ve Tekstil bölümünden mezun oldum. Üniversitemiz gerek öğretim üyeleri olsun gerekse merkezi konumu olsun burayı tercih etmemizde büyük etken olmuştur. Üniversitenin sağladığı imkanlar doğrultusunda iş ile alakalı birçok üretim tesisi, fuarlar ve geleceğe yönelik bizleri nelerin beklediği konusunda aydınlatıcı etkinlikler düzenlenmektedir. Yeni katılacak öğrencilere tavsiyem ise öğretim kadrosunun gayet iyi olduğunu ve bu okuldan mezun olduktan sonra kendilerini en iyi yerlerde iş imkanı bulabileceklerini ve kendilerini nelerin bekleyeceği konusunda bilgi sahibi olacaklarını göz önünde bulundurmalarıdır.
Taha Enes Cinli
Mimarlık Lisans Programı (2020), Hocaoğlu Mühendislik ve Mimarlık- Mimar
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Küçükyalı kampüsü konumu itibariyle benim için ideal bir yerdi. Metro ulaşımı, E-5’e yakınlığı ve (mimarlık öğrenimi için) ozalit merkezlerine yakınlığıyla bilinen bir üniversitedir. Gebze Teknik Üniversitesinde yüksek lisans öğrenimi görüyorum. Bu süreçte İstanbul Ticaret Üniversitesinde öğrenim görürken ders aldığım öğretmenlerimin devlet ve özel sektör iş deneyimleri sayesinde tanınır olduğunu, öğretmenlerimizden aldığım dersler sayesinde kaliteli bir öğrenim gördüğümü anladım. Örneğin Coğrafi Bilgi Sistemleri dersinde gördüğümüz ARCGİS programı bizlere kentsel tasarım projesinde Gökçer Hocamız tarafından öğretilmişti. Kendi danışmanlarımıza Gökçer hocamızın öğrettiklerini söylemem üzerine danışman hocamızın ‘İTÜ’de programlarımızı Gökçer Hocamızdan öğrenirdik.’ demesi beni bir nebze olsun aldığım eğitimden dolayı mutlu etti. Şehircilik dersleri alanında uzman olan Özdemir Sönmez Hocamızın devlet ve özel sektör alanlarında olan deneyimi sayesinde iş hayatında imar, emsal vb. problemlerin sahaya yönelik araştırma ve incelemelerini bize sunardı. Ali Işık Aydemir hocamız Sedat Hakkı Eldem Hocamızın öğrencisi olması ve mimarlık sektöründeki üstün deneyiminden dolayı, hocamızın geçmişten gelen birçok bilgiyi bizlere aktarması ve mimarlık sektörünün yapıtaşlarını anlatması geçmişle bugün arasında bağlantı kurmamızı sağladı. Mimarlık öğrenimi görenlerin Tasarım kulübüne üye olmasını öneririm. Bu kulüp sayesinde tatil zamanlarımda İstanbul’u gezmek için fırsat buluyordum. Bu sayede boş zamanlarımı İstanbul’un mimari yapısını inceleyerek değerlendiriyordum. İstanbul Ticaret Üniversitesini tercih etmek isteyen öğrencilerimiz, öğretim üyesi kadrolarına bakıp yaptıkları araştırmaları gözden geçirdiği takdirde bilgi sahibi olabilir.
İrem Beşik
Mimarlık Lisans Programı (2021)
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2021 yılı mezunuyum. Eğitimim sürecinde Çift Anadal Programı ile İnşaat Mühendisliği Bölümü'ne başladım ve şu anda İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Burs imkanları, iş dünyasının içinde olması, yetkin akademik kadrosu gibi sebeplerle lisans eğitimimi bu üniversitede almaya karar verdim. Mimarlık eğitimim sürecinde ve sonrasında da hocalarımla irtibat kurup çeşitli konularda onlara danışabildim. Bu süreçte çok çeşitli etkinliklere, gezilere ve konferanslara katılma imkanım oldu. Şu anda da mühendislik eğitimi alırken Üniversitenin Kariyer Merkezinden çeşitli stajlara ve projelere başvurup kariyer edinme sürecimi geliştirmeye çalışıyorum. Öğrencilere tavsiyem; Üniversitenin çeşitli burs imkanlarından, etkinliklerinden, yarışmalardan ve staj imkanlarından faydalanabilirler. Eğer eksik gördüğünüz bir durum veya  aklınızda bir fikir varsa bunu hocalarla ya da yetkililerle paylaşıp gerekli desteği alabilirsiniz.    
Dila Akdağ
Mimarlık Lisans Programı (2017), Volens Tasarım İç Mimarlık - Firma Sahibi
Profesyonel hayata adım atmadan önceki son basamak olan üniversite hayatı sizi yeni hayatınızda başarıya ulaştıracak önemli bir adımdır. Tercih ettiğiniz üniversite bir ömür size kapılar açmaya devam edip, destekliyorsa siz de doğru seçim yapmış kişilerdensiniz. Kendim için özellikle, eğitim aldığımız sırada sunduğu staj imkanları ve tanımamıza vesile olduğu büyük firmalar sayesinde profesyonel hayata bir çok kişiden önde başlayabildim. Okulda düzenlenen büyük etkinlikler ve eğitimler de bu durumu destekleyen günlerdi. Henüz mezun olmamış ve okulumuzda eğitim almaya devam ediyor olsaydım çok kıymetli hocalarımızla iletişimimi iyi derecede koruyup, okulumuzun sunduğu her etkinliği kaçırmadan takip ediyor olurdum, bütün öğrenci arkadaşlarımıza da bunu öneriyorum. Okulda olduğumuz her gün çok kıymetli, her dersi, her eğitimi, her etkinliği dikkate alıp kendinize 4 yılın sonunda büyük bir miras yaratmış olacaksınız, bu fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz. Bugün bulunduğum konuma gelmemi sağlayan çok kıymetli hocalarımıza ve bize çeşitli fırsatlar sunan İstanbul Ticaret Üniversitesi ailesine teşekkürlerimi sunarım.
Senanur Tellioğlu
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Lisans Programı (2017), Esm Proje İnşaat - Kurucu İç Mimar
2013 – 2017 yılları arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde eğitim aldım. Lisans eğitim dönemimde okulumuzda Mimarlık ve Tasarım topluluğu başkanlık görevini üstlendim. Bu sayede verilen imkanlar dahilinde gerek kendime gerek ise meslek adayı arkadaşlarımıza fayda sağlayan eğitimler, gezi ve etkinlikler düzenledik. Bu faaliyetler mesleğimize atılmadan önce bizlere saha deneyimleri yaşatarak adım adım ilerlediğimiz yolda meslek hayatlarımıza ulaşan köprü görevi gördü. Aynı zamanda bu etkileşimler sayesinde deneyimli kişilerle tanışarak network oluşturma fırsatları yakaladık. Bunların yanı sıra topluluklar olarak sosyal faaliyetlerde bulunduk. Okulumuzda o dönemlerde yer alan öğrenci ve İto meclis üyeleri buluşmaları sayesinde bugün halen devam ettirmekte olduğum geniş bir networke sahibim. Onlardan edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübenin mezun olduktan sonra iş hayatımda birçok artısını yaşadım ve yaşıyorum. 2019 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinde Koruma ve Restorasyon programında yüksek lisansa başlayarak eğitimime yine bu kurumda devam ettim. 2013 den bugüne bu kurum benim için yuva oldu diyebilirim.    
Erva Miray Doğan
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Lisans Programı (2020)
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mühendislik ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü 2020 yılı mezunuyum. Fakülte öncesi başladığım hazırlık okulu hem fakültenin hem de üniversite yaşamının temellerini oluşturdu. İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrenim süresi boyunca ve geçmiş dönem öğrencileri ve gelecek öğrencileri içinde farklı alanlarda çeşitli imkanlar sağlıyor. Burslar, öğrenim çeşitleri,  geziler ve seyahatler, pek çok ülke ile anlaşmalı erasmus, staj ve iş imkanları gibi. Öğrenciliğim boyunca hemen hemen ilgilenebileceğim tüm imkanlarından faydalanmaya çalıştım. Yaz dönemlerinde üniversitede değerli hocalarımız ve Kariyer Merkezi ile çalıştım. Kariyer Merkezi ile çeşitli aktivitelerimiz oldu ve hepsinden önemlisi mezuniyetimden kısa süre sonra ilk işimi Kariyer Merkezi ilanlarından bulmam oldu. Üniversite hayatımda aktif kalmaya çalışmak, fakülte ve iş hayatım için gereksinimdi ve okulumla hala irtibatta olmam bunun bir göstergesidir. Üniversitedeki sevgili öğrenci arkadaşlarım ve aileye yeni katılacak adaylarımız içinde aynı enerjiye sahip olmalarını öneriyorum. Çeşitli stajlara katılsınlar, öğrenciler için sunulan iş imkanlarını takip edip cv oluşturmak için adım atsınlar, aktivitelere katılsınlar. Yoğun eğitim süresi ve akademik kariyer yanında iş hayatına hazırlık yapmış olacaklardır.
Edanur Varol
Endüstriyel Tasarım Lisans Programı (2020), Aksoy Çözüm Yazılım - Oyun Tasarımcısı
İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Endüstriyel Tasarım bölümü uygulamalı ders içeriği ile iş hayatınızda kullanacağınız birçok beceriyi kazanmanızı sağlıyor. Eğitim aldığım hocalarımın mesleki tecrübelerinden öğrendiklerimi, iş hayatımda her zaman bir ders niteliğinde görerek kariyerimde ilerlemeye çalışıyorum. Uygulamalı ve teorik derslerin içeriği sayesinde üniversiteye başladığım ilk günden, mezun olduğum güne kadar tasarımcı kimliğimin temelleri oluştu. Eğitim hayatım boyunca yaptığım stajlar iş hayatında birçok kariyer fırsatının kapılarını araladı. Okulumuzun Kariyer Merkezi sayesinde Türkiye’nin büyük e-ticaret sitelerinden birinde uzun dönem gönüllü stajyer olarak çalıştım. Hangi alanda ilerlemek istediğimi keşfettim ve burada öğrendiklerim ilk iş deneyimim de bana referans oldu. Tekrar lisans öğrencisi olsaydım hocalarımdan öğreneceğim bir kelimenin bile önemini bilerek eğitim hayatıma devam eder ve Kariyer Merkezinin imkanlarından daha çok faydalanmaya, sergilere, workshoplara ve konferanslarda daha aktif olmaya çalışırdım. Yeni meslektaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum.  
Kapat X


Sezgin Çelik
Çelik Tekstil – Kalite Kontrol Müdürü ve Tasarım Şefi
Üniversitemi, kıymetli öğretmenlerimizden çok ama çok önemli bilgileri yanımda alarak ayrıldım . Mezuniyetime kadar müthiş tecrübeler ve özgüven aşılayan öğretmenlerim sayesinde mezun olur olmaz Almanya'da çalışmaya başladım. 3 sene burada yaşadım ve teknik bilgilerimi gerçek iş hayatıyla harmanladım. Burada öğrendiğim her şeyin ne kadar anlamlı ve önemli olduğu bir kere daha anladım. Şu anda Almanya’nın tekstil devi Hugo boss ile çalışıyorum . Bir çok sanatsal ve teknik bilgimi Üniversitedeki çok değerli öğretmenlerimize borçluyum hepsine ne kadar teşekkür etsem azdır. Beni şimdi ki olduğum mertebeye hazırladılar. Bilgilerini en doğru ve en güzel şekilde aktardılar. Bunun kıymetini bilmek ve şükran dolu olmak lazım. Şimdi ki öğrencilere şunu söylemeliyim ki üniversite hayatını gerçekten özümseyerek gerçekten anlayarak yaşayın. Orada verilen her bilgi çok ilginç bir şekilde sizleri bekliyor olacak.  
Kapat X


Serkan Yalpı
Moda ve Tekstil Tasarımı Lisans Programı (2011)
İstanbul Ticaret Üniversitesi Moda ve Tekstil bölümünden mezun oldum. Üniversitemiz gerek öğretim üyeleri olsun gerekse merkezi konumu olsun burayı tercih etmemizde büyük etken olmuştur. Üniversitenin sağladığı imkanlar doğrultusunda iş ile alakalı birçok üretim tesisi, fuarlar ve geleceğe yönelik bizleri nelerin beklediği konusunda aydınlatıcı etkinlikler düzenlenmektedir. Yeni katılacak öğrencilere tavsiyem ise öğretim kadrosunun gayet iyi olduğunu ve bu okuldan mezun olduktan sonra kendilerini en iyi yerlerde iş imkanı bulabileceklerini ve kendilerini nelerin bekleyeceği konusunda bilgi sahibi olacaklarını göz önünde bulundurmalarıdır.
Kapat X


Taha Enes Cinli
Mimarlık Lisans Programı (2020), Hocaoğlu Mühendislik ve Mimarlık- Mimar
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Küçükyalı kampüsü konumu itibariyle benim için ideal bir yerdi. Metro ulaşımı, E-5’e yakınlığı ve (mimarlık öğrenimi için) ozalit merkezlerine yakınlığıyla bilinen bir üniversitedir. Gebze Teknik Üniversitesinde yüksek lisans öğrenimi görüyorum. Bu süreçte İstanbul Ticaret Üniversitesinde öğrenim görürken ders aldığım öğretmenlerimin devlet ve özel sektör iş deneyimleri sayesinde tanınır olduğunu, öğretmenlerimizden aldığım dersler sayesinde kaliteli bir öğrenim gördüğümü anladım. Örneğin Coğrafi Bilgi Sistemleri dersinde gördüğümüz ARCGİS programı bizlere kentsel tasarım projesinde Gökçer Hocamız tarafından öğretilmişti. Kendi danışmanlarımıza Gökçer hocamızın öğrettiklerini söylemem üzerine danışman hocamızın ‘İTÜ’de programlarımızı Gökçer Hocamızdan öğrenirdik.’ demesi beni bir nebze olsun aldığım eğitimden dolayı mutlu etti. Şehircilik dersleri alanında uzman olan Özdemir Sönmez Hocamızın devlet ve özel sektör alanlarında olan deneyimi sayesinde iş hayatında imar, emsal vb. problemlerin sahaya yönelik araştırma ve incelemelerini bize sunardı. Ali Işık Aydemir hocamız Sedat Hakkı Eldem Hocamızın öğrencisi olması ve mimarlık sektöründeki üstün deneyiminden dolayı, hocamızın geçmişten gelen birçok bilgiyi bizlere aktarması ve mimarlık sektörünün yapıtaşlarını anlatması geçmişle bugün arasında bağlantı kurmamızı sağladı. Mimarlık öğrenimi görenlerin Tasarım kulübüne üye olmasını öneririm. Bu kulüp sayesinde tatil zamanlarımda İstanbul’u gezmek için fırsat buluyordum. Bu sayede boş zamanlarımı İstanbul’un mimari yapısını inceleyerek değerlendiriyordum. İstanbul Ticaret Üniversitesini tercih etmek isteyen öğrencilerimiz, öğretim üyesi kadrolarına bakıp yaptıkları araştırmaları gözden geçirdiği takdirde bilgi sahibi olabilir.
Kapat X


İrem Beşik
Mimarlık Lisans Programı (2021)
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2021 yılı mezunuyum. Eğitimim sürecinde Çift Anadal Programı ile İnşaat Mühendisliği Bölümü'ne başladım ve şu anda İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Burs imkanları, iş dünyasının içinde olması, yetkin akademik kadrosu gibi sebeplerle lisans eğitimimi bu üniversitede almaya karar verdim. Mimarlık eğitimim sürecinde ve sonrasında da hocalarımla irtibat kurup çeşitli konularda onlara danışabildim. Bu süreçte çok çeşitli etkinliklere, gezilere ve konferanslara katılma imkanım oldu. Şu anda da mühendislik eğitimi alırken Üniversitenin Kariyer Merkezinden çeşitli stajlara ve projelere başvurup kariyer edinme sürecimi geliştirmeye çalışıyorum. Öğrencilere tavsiyem; Üniversitenin çeşitli burs imkanlarından, etkinliklerinden, yarışmalardan ve staj imkanlarından faydalanabilirler. Eğer eksik gördüğünüz bir durum veya  aklınızda bir fikir varsa bunu hocalarla ya da yetkililerle paylaşıp gerekli desteği alabilirsiniz.    
Kapat X


Dila Akdağ
Mimarlık Lisans Programı (2017), Volens Tasarım İç Mimarlık - Firma Sahibi
Profesyonel hayata adım atmadan önceki son basamak olan üniversite hayatı sizi yeni hayatınızda başarıya ulaştıracak önemli bir adımdır. Tercih ettiğiniz üniversite bir ömür size kapılar açmaya devam edip, destekliyorsa siz de doğru seçim yapmış kişilerdensiniz. Kendim için özellikle, eğitim aldığımız sırada sunduğu staj imkanları ve tanımamıza vesile olduğu büyük firmalar sayesinde profesyonel hayata bir çok kişiden önde başlayabildim. Okulda düzenlenen büyük etkinlikler ve eğitimler de bu durumu destekleyen günlerdi. Henüz mezun olmamış ve okulumuzda eğitim almaya devam ediyor olsaydım çok kıymetli hocalarımızla iletişimimi iyi derecede koruyup, okulumuzun sunduğu her etkinliği kaçırmadan takip ediyor olurdum, bütün öğrenci arkadaşlarımıza da bunu öneriyorum. Okulda olduğumuz her gün çok kıymetli, her dersi, her eğitimi, her etkinliği dikkate alıp kendinize 4 yılın sonunda büyük bir miras yaratmış olacaksınız, bu fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz. Bugün bulunduğum konuma gelmemi sağlayan çok kıymetli hocalarımıza ve bize çeşitli fırsatlar sunan İstanbul Ticaret Üniversitesi ailesine teşekkürlerimi sunarım.
Kapat X


Senanur Tellioğlu
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Lisans Programı (2017), Esm Proje İnşaat - Kurucu İç Mimar
2013 – 2017 yılları arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde eğitim aldım. Lisans eğitim dönemimde okulumuzda Mimarlık ve Tasarım topluluğu başkanlık görevini üstlendim. Bu sayede verilen imkanlar dahilinde gerek kendime gerek ise meslek adayı arkadaşlarımıza fayda sağlayan eğitimler, gezi ve etkinlikler düzenledik. Bu faaliyetler mesleğimize atılmadan önce bizlere saha deneyimleri yaşatarak adım adım ilerlediğimiz yolda meslek hayatlarımıza ulaşan köprü görevi gördü. Aynı zamanda bu etkileşimler sayesinde deneyimli kişilerle tanışarak network oluşturma fırsatları yakaladık. Bunların yanı sıra topluluklar olarak sosyal faaliyetlerde bulunduk. Okulumuzda o dönemlerde yer alan öğrenci ve İto meclis üyeleri buluşmaları sayesinde bugün halen devam ettirmekte olduğum geniş bir networke sahibim. Onlardan edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübenin mezun olduktan sonra iş hayatımda birçok artısını yaşadım ve yaşıyorum. 2019 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinde Koruma ve Restorasyon programında yüksek lisansa başlayarak eğitimime yine bu kurumda devam ettim. 2013 den bugüne bu kurum benim için yuva oldu diyebilirim.    
Kapat X


Erva Miray Doğan
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Lisans Programı (2020)
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mühendislik ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü 2020 yılı mezunuyum. Fakülte öncesi başladığım hazırlık okulu hem fakültenin hem de üniversite yaşamının temellerini oluşturdu. İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrenim süresi boyunca ve geçmiş dönem öğrencileri ve gelecek öğrencileri içinde farklı alanlarda çeşitli imkanlar sağlıyor. Burslar, öğrenim çeşitleri,  geziler ve seyahatler, pek çok ülke ile anlaşmalı erasmus, staj ve iş imkanları gibi. Öğrenciliğim boyunca hemen hemen ilgilenebileceğim tüm imkanlarından faydalanmaya çalıştım. Yaz dönemlerinde üniversitede değerli hocalarımız ve Kariyer Merkezi ile çalıştım. Kariyer Merkezi ile çeşitli aktivitelerimiz oldu ve hepsinden önemlisi mezuniyetimden kısa süre sonra ilk işimi Kariyer Merkezi ilanlarından bulmam oldu. Üniversite hayatımda aktif kalmaya çalışmak, fakülte ve iş hayatım için gereksinimdi ve okulumla hala irtibatta olmam bunun bir göstergesidir. Üniversitedeki sevgili öğrenci arkadaşlarım ve aileye yeni katılacak adaylarımız içinde aynı enerjiye sahip olmalarını öneriyorum. Çeşitli stajlara katılsınlar, öğrenciler için sunulan iş imkanlarını takip edip cv oluşturmak için adım atsınlar, aktivitelere katılsınlar. Yoğun eğitim süresi ve akademik kariyer yanında iş hayatına hazırlık yapmış olacaklardır.
Kapat X


Edanur Varol
Endüstriyel Tasarım Lisans Programı (2020), Aksoy Çözüm Yazılım - Oyun Tasarımcısı
İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Endüstriyel Tasarım bölümü uygulamalı ders içeriği ile iş hayatınızda kullanacağınız birçok beceriyi kazanmanızı sağlıyor. Eğitim aldığım hocalarımın mesleki tecrübelerinden öğrendiklerimi, iş hayatımda her zaman bir ders niteliğinde görerek kariyerimde ilerlemeye çalışıyorum. Uygulamalı ve teorik derslerin içeriği sayesinde üniversiteye başladığım ilk günden, mezun olduğum güne kadar tasarımcı kimliğimin temelleri oluştu. Eğitim hayatım boyunca yaptığım stajlar iş hayatında birçok kariyer fırsatının kapılarını araladı. Okulumuzun Kariyer Merkezi sayesinde Türkiye’nin büyük e-ticaret sitelerinden birinde uzun dönem gönüllü stajyer olarak çalıştım. Hangi alanda ilerlemek istediğimi keşfettim ve burada öğrendiklerim ilk iş deneyimim de bana referans oldu. Tekrar lisans öğrencisi olsaydım hocalarımdan öğreneceğim bir kelimenin bile önemini bilerek eğitim hayatıma devam eder ve Kariyer Merkezinin imkanlarından daha çok faydalanmaya, sergilere, workshoplara ve konferanslarda daha aktif olmaya çalışırdım. Yeni meslektaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum.  

FOTOĞRAF GALERİSİ
VİDEO GALERİ
BÖLÜM DUYURULARI
27
Haz
Mimarlık Bölümü 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Bütünleme Programları Yayın ...
9
May
Mimarlık Bölümü 2023-2024 Bahar Dönemi Vize Mazeret Programları Yayınlandı!
10
Nis
Mimarlık Bölümü 2023-2024 Bahar Dönemi Vize Programları Yayınlandı!
4
Mar
Mimarlık Bölümü 2023-2024 Bahar Dönemi Ders programları güncellendi!
2
Kas
Ders Seçimleri Hakkında Duyuru!