Eğitim Kurumları

Gelen talepler üzerine Eğitim Kurumları İşbirliği çerçevesinde özel eğitim kurumları ile protokol çalışmaları yürütmekteyiz. İstanbul Ticaret Üniversitesi  akademik ve idari personel çocukları protokollerin içeriklerine göre kayıt dönemlerinde indirimden faydalanacaktır. İndirim oranları kurumlara göre değişiklik göstermektedir.

 

NO KURUM ADI İNDİRİM ORANI KAPSAMI
1 BİLİM KOLEJİ 25% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN, ANAOKULU HARİÇ OLMAK ÜZERE %25 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
2 BİLTEK OKULLARI 40% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %40 VE EK OLARAK %5 PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ, SONRAKİ AYLARDA %35 EĞİTİM İNDİRİMİ VE EK %5 PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ UYGULANACAKTIR.
3 BİRİKİM EĞİTİM KURUMLARI 35% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %35 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
4 ÇINAR EĞİTİM KÜLTÜR HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. 15% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %15 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
5 ÇÖZÜM EĞİTİM KURUMLARI 10% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA TÜM İNDİRİMLERE EK %10ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
6 DERYA ÖNCÜ KOLEJİ 10% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %10 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
7 DEVRAN EĞİTİM HİZMETLERİ VE TESİS TİCARET A.Ş (DEVRAN KOLEJİ) 15% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %15 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
8 ERA KOLEJLERİ 35% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %35 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
9 FİNAL EĞİTİM KURUMLARI 15% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %15 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
10 GÜNHAN KOLEJİ 40% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %40 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
11 İHLAS EĞİTİM KURUMLARI 15% + %5 Kardeş İndirimi ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %15 VE KURUMUN AÇIKLADIĞI KOŞULLARDA %5 KARDEŞ İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
12 İRFAN OKULLARI 15% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %15 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
13 MİLLİ EĞİTİM VAKFI ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE KOLEJİ 5% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %5 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
14 OĞUZKAAN KOLEJİ 10% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %10 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
15 OKYANUS EĞİTİM KURUMLARI 35% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %35 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
16 ÖZEL MALTEPE YÖNDER OKULLARI 25% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %25 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
17 ÖZEL MAVİGÜN ANADOLU / FEN LİSESİ %15 /  %10 ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA LGS PUANLARINA GÖRE LİSE TARAFINDAN BELİRLENMİŞ BURS ORANINA EK %10, YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN İSE %15 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
18 ÖZEL SULTAN FATİH KOLEJİ 20% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %20 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
19 PALET OKULLARI 15% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %15 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
20 SEVİNÇ EĞİTİM KURUMLARI 30% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %30 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
21 ŞAFAK OKULLARI 25% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %25 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
22 VİZYON KOLEJİ 10% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %10 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.
23 YENİDOĞU OKULLARI 15% ÜNİVERSİTEMİZİN AKADEMİK VE İDARİ PERSONELLERİN ÇOCUKLARINA YILLIK EĞİTİM ÜCRETİ ÜZERİNDEN %15 ORANINDA İNDİRİM UYGULANACAKTIR.