İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube

TEKNOPARK İstanbul en iyi Teknoloji Geliştirme Merkezi

8.Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirildi. Zirveye üniversitemizin kurucu ortağı olduğu TEKNOPARK İstanbul’u temsilen İTO Başkanı ve TEKNOPARK İstanbul Yönetim Kurulu Başkanvekili Şekib Avdagiç, TEKNOPARK İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu ve Rektörümüz Prof. Dr. Yücel Oğurlu katıldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da katıldığı zirvede Ar-Ge ve tasarım merkezleri için 10 kategoride 30 ödül, teknoparklar için ise 4 kategoride 12 ödül olmak üzere toplamda 42 ödül takdim edildi. TEKNOPARK İstanbul Gelişmekte Olan Teknoloji Geliştirme Merkezleri kategorisinde birincilik ödülü aldı.

TEKNOPARK İstanbul adına ödülü TEKNOPARK İstanbul Yönetim Kurulu Başkanvekili Şekib Avdagiç, TEKNOPARK İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu ve Rektörümüz Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Bakan Varank’tan aldı.