İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube
Genel Sekreterlik


Dr. Oğuz Özcan
Genel Sekreter
1977 yılında doğan Dr. Oğuz Özcan, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde doktora eğitimini ise İstanbul Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında tamamlamıştır.

İş hayatına Akajans Reklamcılık Hizmetleri bünyesinde başlayan Dr. Özcan, sırasıyla Simya Reklam ve İletişim Hizmetleri’nde Ajans Başkanı, Kandilli Girişimci ve Yöneticiler Vakfı’nda Genel Sekreter, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Strateji Geliştirme Daire Başkanı, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)’nde Genel Sekreter, Türk Kızılay Derneği’nde Genel Müdür Yardımcısı, Ortadoğu Holding’de Kurumsal İlişkiler ve İdari İşler Direktörlüğü, 2. dönem Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)’nde Genel Sekreter görevlerinde bulundu.

İstanbul Ticaret Üniversitesi bünyesinde 24.06.2019 tarihi itibariyle Genel Sekreter görevine devam etmektedir.

Evli ve 4 çocuk babasıdır.Kağan Köklen
Genel Sekreter Yardımcısı
1976 yılında doğan Kağan Köklen Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği lisans bölümünden 1999 yılında mezun oldu. İstanbul Ticaret Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans eğitimini 2019 yılında tamamladı.

İş hayatına yiyecek, içecek sektöründe başlayan Kağan Köklen, sırasıyla Majesty Tuana Resort’ta yönetici, Aras Kargo Balıkesir Şube Müdürü, 2001-2006 yılları arasında USA’da Royal Caribbean Cruise Line şirketinde yönetici, Tokatlı Sanayici ve İş Adamları (TOSİAD)’da Genel Sekreter, Çimsan A.Ş’de Satın Alma ve Pazarlama Müdürü olarak görev almıştır. 2008 – 2012 tarihleri arasında ise güvenlik ve temizlik alanlarında kendi şirketlerini işletmiştir.

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi bünyesinde çalışmaya başlamış olup 24.06.2019 tarihinden itibaren Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.