İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube
Genel Sekreterlik

Erdal Cesar
Genel Sekreter

Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okudu. Çeşitli özel sektör kurumlarında; radyo program yapımcılığı ve sunuculuğu, basımevi yöneticiliği, yayın grubu yönetim kurulu üyeliği, genel müdürlük ve yönetim kurulu başkanlıkları yaptı. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’na (TRT) belgeseller hazırladı. Yayımcı Meslek Birlikleri Federasyonu (YAYFED) yönetim kurulu üyeliği, İstanbul Ticaret Odası (İTO) 17., 19., 20. ve 21. dönem Basım Yayın Meslek Komitesi başkanlığı ve meclis üyeliği, Basın Yayın Birliği Derneği (BASYAYBİR) yönetim kurulu üyeliği, Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği (TBYM) kurucu üyeliği, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) genel merkez üyeliği, Türkiye Diyanet Vakfı İslam Araştırmaları Merkezi (İSAM) yayın müdürlüğü, İslam Araştırmaları Dergisi (Turkish Journal of Islamic Studies) ve Osmanlı Araştırmaları (Journal of Ottoman Studies) dergisinin sorumlu yazı işleri müdürlüğü görevlerini yaptı.

Hâlen; İstanbul Ticaret Üniversitesi genel sekreterliği, İTO Kültür Sanat ve Spor İhtisas Komitesi üyeliği, İTO Spor Kulübü üyeliği, BASYAYBİR ve TBYM istişare kurulu üyeliği, MÜSİAD vefa üyeliği, YAYFED genel kurul delegeliği görevlerini sürdürüyor.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kağan Köklen
Genel Sekreter Yardımcısı
1976 yılında doğan Kağan Köklen Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği lisans bölümünden 1999 yılında mezun oldu. İstanbul Ticaret Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans eğitimini 2019 yılında tamamladı.

İş hayatına yiyecek, içecek sektöründe başlayan Kağan Köklen, sırasıyla Majesty Tuana Resort’ta yönetici, Aras Kargo Balıkesir Şube Müdürü, 2001-2006 yılları arasında USA’da Royal Caribbean Cruise Line şirketinde yönetici, Tokatlı Sanayici ve İş Adamları (TOSİAD)’da Genel Sekreter, Çimsan A.Ş’de Satın Alma ve Pazarlama Müdürü olarak görev almıştır. 2008 – 2012 tarihleri arasında ise güvenlik ve temizlik alanlarında kendi şirketlerini işletmiştir.

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi bünyesinde çalışmaya başlamış olup 24.06.2019 tarihinden itibaren Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.