İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube

Basketbol ve Langırt’ın şampiyonları belli oldu

İstanbul Ticaret Üniversitesi Geleneksel Spor Turnuvası devam ediyor. Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanlığı’nca organize edilen turnuvalarda, 3×3 Basketbol branşının elemeleri ve Yarı Final ve Final Müsabakaları ile Langırt branşının elemeleri ve Yarı Final ve Final Müsabakaları Sütlüce Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Müsabakalar sonunda 3×3 Basketbol şampiyonu Küçükyalı kampüsünden Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği takımı HOOP HUNTERS oldu. İkinci sırayı Küçükyalı kampüsünden Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği takımı B.E.S.T olurken, üçüncü sırayı Sütlüce kampüsünden İşletme Fakültesi İşletme bölümü takımı BİGBOYS oldu.

LANGIRTIN ŞAMPİYONU İLETİŞİM’DEN

Langırt branşında bireysel olarak yarışan İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü öğrencisi Aybars Turgay şampiyonanın kazanan ismi oldu. İkinci sırayı İşletme Fakültesi İşletme İngilizce Bölümü’nden Eren Can alırken, üçüncülüğü İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden Aytaç Anıl Balta kazandı. Sporcuların madalyaları, Masa Tenisi, Langırt, 3×3 Basketbol ve Futbol branşlarında gerçekleştirilen Geleneksel Spor Turnuvası’nın tamamlanması sonrası düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.