İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube

Influencer Festivali

Tarih: 28 Şubat
Saat: 13.00
Yer: TİMM TV YouTube

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü tarafından organize edilen “Influencer Fest” Sütlüce Yerleşkesinde, 28 Şubat-4 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Hipp Türkiye ve İnfademy katkılarıyla hazırlanan festivalin çekimleri, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Stüdyolarında yapılacak olup, eş zamanlı olarak TİMM TV Youtube kanalında her gün 13.00-14.00 arasında canlı yayınlanacak.

Etkinlik, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümündeki öğretim üyelerimizden; Prof. Dr. Gülay Öztürk, Doç.Dr. Gözde Öymen, Doç. Dr. Hilal Özdemir Çakır, Dr. Öğr.Üyesi Erdem Tatlı ve Dr. Öğr. Üyesi Faruk Yazar moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

Influencer Fest’te; 28 Şubat Pazartesi günü Prof. Dr. Gülay Öztürk moderatörlüğünde Yeşim Mutlu, Batuhan Gücük ve Jülide Kır; 1 Mart Salı günü Doç.Dr. Hilal Özdemir Çakır moderatörlüğünde Güneş Aksüs, Işıl Evrim Akgün ve Elif Tokatlıoğlu; 2 Mart Çarşamba günü Dr.Öğr.Üyesi Erdem Tatlı moderatörlüğünde Furkan Kumkaya, Nurgül Kılıç Akgün, Nilay Gökçeer; 3 Mart Perşembe günü Dr.Öğr.Üyesi Faruk Yazar moderatörlüğünde Emir Kosif, Arda Meriç, Emirhan Bildişli ve 4 Mart Cuma günü ise Doç.Dr.Gözde Öymen moderatörlüğünde Ezgi Zeynep Güler, Özgür Özyurt ve Ümit Temurçin konuşacak.

Spor, sağlık, anne-çocuk, mutfak, yemek, gezi, oyun, teknoloji, otomotiv, moda, kişisel bakım ve güzellik gibi konularının konuşulacağı etkinliğe dair detaylı bilgi ve gelişmeler için “Pradist” blog ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.