İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube
Birim Kalite Elçileri

Birim Kalite Elçileri 6 Fakülte, 5 Enstitü, 28 Bölüm, 15 İdari Birim, 7 Merkez elçisi olmak üzere toplam 61 birim elçisinden oluşmaktadır.

Birim Kalite Elçisi kendi birimindeki kalite güvencesi faaliyetlerini, toplantıları, süreçleri ve PUKÖ döngüsünü izlemek, birimiyle ilgili web sayfasındaki Türkçe ve İngilizce bilgileri, güncellemeleri hazırlamak, izlemek ve web sayfasının şeffaf bir şekilde kalmasını sağlamak, paydaşlardan gelen bilgi, öneri veya şikâyetleri derlemek, birimde gerçekleşen bütün süreçlerde PUKÖ döngüsünün kapanıp kapanmadığını izlemek, eksikleri belirlemek, tanımlanmış şablona göre hazırladığı e-raporu bağlı bulunduğu Birim Kalite Başkanına sunmak, Birim Kalite Komisyonu toplantısına davet edildiği zaman katılmak yetki ve sorumluluğuna sahiptir.

Kalite Elçileri

Hukuk Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Zehra Badak
İşletme Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet SAĞLAM
İşletme Fakültesi/Finans ve Bankacılık Bölümü Arş. Gör. Oğuz ŞİMŞEK
İşletme Fakültesi/Havacılık Yönetimi Bölümü Arş. Gör. Pınar TURAN ERDOĞAN
İşletme Fakültesi/İktisat Bölümü Arş. Gör. İsrafil BOYACI
İşletme Fakültesi/İktisat (İngilizce) Bölümü Arş. Gör. İsrafil BOYACI
İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce) Bölümü Arş. Gör. Cihan Bilgehan BAYRAM
İşletme Fakültesi/İşletme Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet SAĞLAM
İşletme Fakültesi/Lojistik Yönetimi Bölümü Arş. Gör. Bayram ŞİRİN
İşletme Fakültesi/Muhasebe ve Denetim Bölümü Doç. Dr. Duygu CELAYİR
İşletme Fakültesi/Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ebru ULUCAN
İşletme Fakültesi/Uluslararası Ticaret Bölümü Arş. Gör. Doğan Mert AKDEMİR
İletişim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Elif Çaycı
İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Erdem Tatlı
İletişim Fakültesi/Görsel İletişim Tasarım Dr. Öğr. Üyesi Gözde Sunal Kızıl
İletişim Fakülte/Medya ve İletişim Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Elif Çaycı
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Arş. Gör. Dilara Şensivas
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/İstatistik Bölümü Arş. Gör. Kubilay Erişlik
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Psikoloji Bölümü Öğr. Gör. Yasemin Kuş
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Matematik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Elif N. Yıldırım
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Siyaset B.ve Uls. İlişkiler Bölümü
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Sosyoloji Bölümü Arş. Gör. Merve Şahin
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Eğitim Bilimleri Bölümü Arş. Gör. Lütfü Çakır
Mühendislik Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Emin Başar Baylan
Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Vedat Tavas
Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği Bölümü Arş. Gör. Selin Eken
Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Arzu Kakışım
Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği Bölümü Arş. Gör. Tarkan Vergül
Mühendislik Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği Bölümü Arş. Gör. Alara Betül Ayhan
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Leyla Suri
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Mimarlık Bölümü Öğr. Gör. Aslıhan Ergin
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü Arş. Gör. Damla Hocaoğlu
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü Öğr. Gör. Gülay Kaygusuz
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/Endüstriyel Tasarım Bölümü Arş. Gör. Elif Gökaltay
Finans Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Güldenur Çetin
Fen Bilimleri Enstitüsü Arş. Gör. Tarkan VERGÜL
İletişim Bilimi ve İnternet Enstitüsü Dr. Öğr. Üyesi Erdem Tatlı
Sosyal Bilimler Enstitüsü Arş. Gör. Mert Aydoğan
Dış Ticaret Enstitüsü Arş. Gör. Şüheda Baran
Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalite Elçisi Mahmut Esad Ergin
Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalite Elçisi Mefule Fındıkçı
Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalite Elçisi Uzm. Esra Günsal Özyürek
Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalite Elçisi Mehmet Çağrı Kızıltaş
Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalite Elçisi Arş. Gör. Ömer Taha Sözgen
Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalite Elçisi Murat Konuklar
Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalite Elçisi Tarık Sulo Cevizci
Genel Sekreterlik Kağan Köklen
Strateji Geliştirme Müdürlüğü Ebru Kurtuluş
Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Seda İstanbullu
Yazı İşleri Müdürlüğü Fatma Köse
İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Kübra Demir
Mali İşler Daire Başkanlığı Ahmet Demir
Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı -Tanıtım ve Pazarlama Birimi Kaan Fidan
Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı- Medya ve Görsel İçerik Birimi Büşra Tepe
Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı –Sistem ve Teknik Destek Birimi Mehmet Özen
Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı – Yazılım Geliştirme Birimi Erhan Başçın
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Aslı Uçar Yıldız
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Yasin Demirbaş
Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı – İdari İşler Birimi İlker Yılmaz
Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı – Yapı ve Teknik İşler Birimi Hüseyin Altuntaş
Kariyer Merkezi Müdürlüğü Uğur Kaya