İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube

Girişimci Koçluğu Projesi Başlıyor

Üniversitemiz öğrencileri ve İstanbul Ticaret Odası komite üyesi iş adamlarımızı bir araya getireceğimiz Girişimci Koçluğu projesi başlıyor.

 

Randevu tarihi belirlenen görüşmelerin listesi 


Toptan ve Dış Ticaret Komitesi / Ferhan Ademhan

Tarih: 11.12.2014 – Saat: 10.00-11.00 Yer: Sütlüce Yerleşkesi


Öğrenci Adı

Soyadı

Fakülte / Bölüm

Emir

Özmen

Hukuk

Aydın

Erşahin

Hukuk

Başak Zeynep

İnan

Hukuk

Bayram

Şen

İktisat

Murat

Özcan

Bankacılık ve Finans

Mücahit Osman

Penbegüllü

Uluslararası Ticaret

Ertuğrul

Aksoy

Uluslararası Ticaret

Dilek

Kaya

Uluslararası Ticaret (yüksek lisans)

Kozmetik Komitesi / Ali Gündoğan

Tarih: 10.12.2014 Saat: 10.30 Yer: Sütlüce Yerleşkesi


Öğrenci Adı

Soyadı

Fakülte / Bölüm

Nur Zehra

Erdem

Halkla İlişkiler

Duygu

Azakpur

Halkla İlişkiler

Elif Bengü

Vayvaylı

Halkla İlişkiler

Eda

Aksu

Medya ve İletişim Sistemleri

Merve

Aksoy

Halkla İlişkiler

Helin

Karaman

Hukuk

Gülnur

Sözen

Hukuk

 

Ayakkabı Ve Yan Sanayi Komitesi Ender Yazıcıoğlu

Tarih: 16.12.2014 – Saat: 13.00 Yer: Sütlüce Yerleşkesi


Öğrenci Adı

Soyadı

Fakülte / Bölümü

Melike

Uzun

MYO / Dış Ticaret

Irmak

Şengüller

MYO / Dış Ticaret

Ahmet

Kaçar

MYO / Dış Ticaret

Hacı Ahmet

Şenli

Hukuk

Rabia

Güçlü

Hukuk

Hayrunnisa

Karlıoğlu

Hukuk

Yasemin

Atasever

Uluslararası İlişkiler

Kara Taşıtları, Yedek Parçaları ve Ekipmanları Komitesi / Necati Kosova

Tarih: 19.12.2014 – Saat: 15.00 Yer: Sütlüce Yerleşkesi


Öğrenci Adı

Soyadı

Fakülte / Bölümü

Yuşa

Eyüpoğlu

Uluslararası Ticaret

Ezgi

Önek

Uluslararası Ticaret

Muhammet Taha

Çobanoğlu

Uluslararası Ticaret

Bahtiyar

Ünal

Uluslararası Ticaret

İsmail

Molla

Dış Ticaret Enstitüsü / Uluslararası Ticaret

Gözde

Öğünç

Uluslararası Ticaret

Selcan

Mancak

Uluslararası İlişkiler

Mali Müşavirlik Komitesi Sadettin Çaldağ

Tarih: 03.12.2014 – Saat: 10.00 Yer: Sütlüce Yerleşkesi


Adı

Soyadı

Bölüm

Necati Sevban

Arslan

Muhasebe ve Denetim

Muhammed Taha

Beyhan

Muhasebe ve Denetim

Seda

Kasalar

Muhasebe ve Denetim

Buse Sabire

Elçigemi

Muhasebe ve Denetim

Mali Müşavirlik Komitesi Bayram Bilgin

Tarih: 26.12.2014 – Saat: 13.00 Yer: Sütlüce Yerleşkesi


Adı

Soyadı

Bölüm

Seren

Tuğcu

Muhasebe ve Denetim

Sümeyye Feyza

Öztürk

Muhasebe ve Denetim

Mehmet

Büyükgümüş

Muhasebe ve Denetim

Zakaria

Hanifi

İşletme

Mali Müşavirlik Komitesi Salih Çakır

Tarih: 03.12.014 – Saat: 11.00 Yer: Sütlüce Yerleşkesi


Adı

Soyadı

Bölüm

Esra Selva

Bekin

Bankacılık ve Finans

Büşra

Kartal

İşletme

Merve

Döner

İşletme

Nurşah

Yaman

İşletme

Oteller Komitesi Aydın Karacabay

Tarih: 18.12.2014 – Saat: 10.00 Yer: Levni Otel


Adı

Soyadı

Bölüm

Nezih

Torlak

İşletme

Buse

Çelik

Turizm İşletmeciliği

Didem

Boğa

Turizm İşletmeciliği

Ahmet Göksel

Dirican

Turizm İşletmeciliği

Seda Nur

Durmaz

Hukuk

Beyza

Mutlu

Bankacılık ve Finans

Elif Gülçehre

Barut

Hukuk

Korel

Tiryaki

Turizm İşletmeciliği

 

 

İlgili öğrencilere önemle duyulur!

 

Kariyer Planlama Merkezi Müdürlüğü

444 0 413 #4462 #4469