İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube

SectorFest fırtına gibi esti

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin köklü öğrenci topluluklarından Girişimcilik Topluluğu ve İHA Topluluğu, yine ses getiren bir etkinliğe imza attı.

SectorFest etkinliği, iş dünyasından önemli isimleri ağırladı. Küçükyalı Yerleşkesi’nde düzenlenen etkinlikte ilk konuk Teknopark İstanbul Kulukça Merkezi Takım Lideri Özkan Can oldu. Can, İstanbul Ticaret Odası ve üniversitemizin de kurucu ortakları arasında olduğu Teknopark hakkında öğrencileri iş ve staj imkanları ve fırsatları hakkında bilgilendirdi. Verilen kısa arada etkinliğe sponsor olan çeşitli markaların standları öğrencilere eğlenceli anlar sundu. Etkinlik devam ederken ağırlanan ikinci konuk ise Head of PCP & Key Account Yöneticisi Murat Şırlağan öğrencilerle buluştu. Yenilikçi ürünler hakkında bilgi veren Şırlağan sohbetine öğrencilerle baş başa söyleşileriyle devam etti. Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği Genel Sekreteri Yalçın Yılmazkaya ise havacılık ve mühendislik söyleşisi ile gençlere deneyimlerini ve önerilerini iletti. Müziğin ve eğlencenin de eşlik ettiği etkinlikte son konuk TÜBİTAK BİLGEM Patlayıcı Tespit Sistemleri Bölüm Sorumlusu Hakkı Nazlı oldu. Etkinlikte öğrencilerle buluşan önemli isimler kendilerine sorulan soruları içtenlikle cevapladı.