İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube

Üniversitemiz AUS Zirvesi SUMMITS 2024’de ödüle layık görüldü.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uygulama ve Araştırma Merkezi AUS Zirvesi SUMMITS 2024’de belediyecilik kategorisinde ödüle layık görüldü.
Zirve 2-4 Mayıs 2024 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Açılış konuşmalarını Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun yaptığı “AUS ile Ulaşımın Dijital Dönüşümüne Öncülük Etmek” başlıklı zirveye çok sayıda akademisyen, kamu ve özel sektör temsilcileri katıldı.
DİJİTAL DÖNÜŞÜM OFİSİ PROJELENDİRİLMİŞTİ
İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mustafa ILICALI yürütücülüğünde İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile birlikte tamamladığımız İstanbul Kalkınma Ajansı destekli “İETT Dijital Dönüşüm Ofisi Kurulması” projesi AUS Türkiye tarafından düzenlenen AUS Zirvesi SUMMITS 2024’de belediyecilik kategorisinde ödüle layık görüldü. Ayrıca merkez müdürü Prof. Dr. Mustafa ILICALI ve Melikşah ÇAKALOĞLU’nun hazırladığı “Teknolojik Destek ile (İnteraktif Uyarı Sistemi ve İnteraktif Denetim Sistemi) Trafik Güvenliğinin Güçlendirilmesine İlişkin Bir Araştırma” başlıklı bildiri AUS Zirvesi SUMMITS 2024 kapsamında sunuldu.