İstanbul Ticaret Üniversitesi Facebook İstanbul Ticaret Üniversitesi Twitter İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram İstanbul Ticaret Üniversitesi LinkedIn İstanbul Ticaret Üniversitesi Youtube

Spor turnuvalarımızın şampiyonları belli oldu

Gelenekselleşen spor turnuvalarımız her sene olduğu gibi bu sene de heyecan dolu müsabakalara sahne oldu. Futbol, 3x 3 basketbol, masa tenisi ve langırt branşlarında mücadeleler tamamlandı. Dün gerçekleştirilen son final müsabakalarıyla öğrenci futbol ve personel masa tenisi dallarında da kazananlar belli oldu.
Üniversitemizin gelenekselleşen spor turnuvaları dün düzenlenen futbol ve masa tenisi final müsabakaları ile tamamlandı. Başlama vuruşunu Rektörümüz Prof. Dr. Abdulhamit Avşar’ın yaptığı öğrenci futbol turnuvası finalinde CHAMPİONS ve WİLDCATS takımları arasında gerçekleşen final müsabakasını CHAMPİONS kazanarak şampiyonluğunu ilan etti. Turnuvanın üçüncüsü de DC MİLAN oldu.
DOÇ. DR. CİHAT KÖKSAL, İKİNCİ KEZ ŞAMPİYON
Akademik ve idari personelimiz arasında düzenlenen turnuvalardan masa tenisinde de kıyasıya bir mücadele yaşandı. Akademisyenimiz Doç. Dr. Cihat Köksal final müsabakasında Araştırma Görevlisi Doğan Mert Akdemir’i yenerek şampiyon oldu. Üçüncülüğü ise Araştırma Görevlisi Umur Aksakal kazandı.
Futboldan basketbola, masa tenisinden langırta kadar tüm spor dallarında kazanan sporcuların madalyaları düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.
Şampiyon öğrencilerimizi ve akademisyenlerimizi tebrik ediyoruz.